Компанія Summands є ексклюзивним дистриб'ютором препаратів PBSerum та PBSerum Medical в Україні.

Summands з 1994 року ексклюзивно представляє на ринку України інноваційні препарати для естетичної медицини та професійної косметології.

PBSerum – інноваційна технологія іспанської біотехнологічної лабораторії Proteos Biotech (фармацевтичний холдинг Moehs Group).

Активним початком препаратів є рекомбінантні ферменти, що діють на певні тканини-мішені та ефективно коригують проблемні зони.

Основними препаратами Proteos Biotech є: Гіалуронідаза PB3000, Ліпаза PB500, Кератиназа PB333 і Колагеназа G/H PB220.

Дані ензими є запатентованими та підтвердженими в Європі та США.

Важливою перевагою продуктів PBSerum є ліофілізована форма випуску, що підвищує біодоступність активних інгредієнтів і дозволяє обходитися без консервантів, що суттєво знижує ризик побічних ефектів.

Препарати PBSerum – готові та ефективні рішення основних проблем шкіри обличчя та тіла.

Поєднуються з апаратними методиками, мезоуходом та мануальними техніками.

Одним із напрямків застосування ферментних препаратів PBSerum є корекція локальних жирових відкладень. Одночасне використання трьох метаболічних ферментів (ліпази, гіалуронідази та колагенази), які діють на протеоглікани, волокна колагену і тригліцериди, спрямоване на усунення більшості симптомів целюліту, фіброзних ускладнень, ліполіз зон, що важко піддаються, і моделювання.

Запропонована методика – це принципово новий підхід у терапії різних форм целюліту та ремоделювання гіподерми. Перевагами методики є хороша переносимість, мінімальний ризик ускладнень та виражені естетичні результати.