08.10.2018 MEDICAL INNOVATION CONFERENCE (MIC 1.0) У КИЄВІ


8 жовтня у Києві відбулася конференція, присвячена інноваціям в естетичній медицині – Medical Innovation Conference (MIC).

Першу конференцію MIC присвятили презентації PBSerum Medical. З цим завданням якнайкраще впоралися представники компанії Proteos Biotech: Sara Cardeñoso, Kateryna Zaytsev та Ignacio Lopez, з доповідями про інноваційний препарат. Після виступу іспанських фахівців доповіді представили найкращі українські спікери: Марія Сергєєва, Світлана Коркунда та Ігор Руденко.

Кожна доповідь закінчувалася тематичною дискусією фахівців естетичної медицини, питаннями із зали та обговоренням актуальних тем. Після закінчення офіційної частини конференції пройшов обіцяний розіграш цінних призів – крім цінної інформації, фахівці отримали в подарунок інноваційні препарати PBSerum та подарункові сертифікати.

Загалом конференцію відвідали понад 130 лікарів.

Конференція MIC стала гучною подією та підтвердила той факт, що для українських лікарів – інновації в естетичній медицині актуальні. Усі фотоматеріали ми опублікуємо вже найближчим часом на нашому сайті та у соціальних мережах.

Слідкуйте за новинами та до зустрічі на нових MIC!