TOP 4 БІОАКТИВНИХ ФЕРМЕНТІВ В ЕСТЕТИЧНІЙ МЕДИЦИНІ


Рекомбінантні ферменти PBSerum (Іспанія) виробляються біотехнологічною лабораторією PROTEOS Biotech (підрозділ фармацевтичного холдингу Moehs Group) за власною унікальною технологією. Основними ферментами, виробленими PROTEOS Biotech, є: Гіалуронідаза PB3000, Колагеназа GH PB220, Ліпаза333 PB. Дані ензими запатентовані та підтверджені в Європі та США.

РЕКОМБІНАНТНІ ПРОДУКТИ. В результаті бактерії набувають здатність синтезувати «чужеродні» (рекомбінантні) продукти

PROTEOS Biotech виробляє рекомбінантні ферменти на основі культур клітин мікроорганізмів (головним чином бактерії Escherichia Сoli та грибка Saccharomyces Сerevisiae).

КЕРАТИНАЗА

Кератиназа PB333 – це фермент, який одержують біотехнологічним шляхом з бактерій Bacillus licheniformis та виробляються в E. coli. Завдяки специфічній кератолітичній активності кератиназу дуже м'яко, без травматичних наслідків відлущує ороговілі клітини шкіри. Є природною альтернативою AHA-пілінгам, має такі ж властивості, але при цьому не викликає подразнень, не змінює рН і не порушує бар'єрних функцій шкіри. Кератиназа PB333 є провідним компонентом групи ферментних препаратів PBSerum для обличчя, які призначені лише для поверхневого застосування: апаратного, з мезоролером або топічного нанесення.

Основні ефекти ферменту Кератинази РВ333:

  • Забезпечує високу проникність рогового шару шкіри (підвищує в 4 рази!), що дозволяє доставити біологічно активні компоненти тканини-мішені.
  • Сприяє усуненню гіперкератозу, і, як наслідок, вирівнюванню мікрорельєфу та покращенню кольору обличчя, підвищенню якісних характеристик шкіри.
  • Прискорює оновлення клітин, що призводить до більш гладкого та молодого вигляду шкіри.
  • Ефективна для проблемної шкіри: видаляє кератин, що блокує сальні протоки, і покращує зовнішній вигляд шкіри з акне.
  • Забезпечує інтенсивну тривалу гідратацію рогового шару шляхом зміни сили зчеплення корнеоцитів. Вирівнює тон шкіри, зменшує плями усуваючи поверхневі клітини з пігментацією, викликаною окисленням, УФ-випромінюванням та старінням клітин.
  • Не має побічних ефектів, гіпоалергенна, з гарною шкірною сумісністю, ідеальна для чутливої шкіри. Не має сезонних обмежень. Унікальна біологічно активна Кератиназа PB333 діє на шкіру, виявляючи дієвий та м'який ефект пілінгу (SMART-пілінг), без порушення балансу шкіри або зменшення її природної вологості, підвищує проникність рогового шару на 400%, тим самим підвищуючи ефективність інших активних компонентів.

ЛІПАЗА

Ліпаза – збірна назва ферментів, які мають здатність розщеплювати жири та жироподібні речовини. Ліпаза поширена у природі. В даний час виділені та охарактеризовані ліпази рослинного, тваринного та мікробіологічного походження, які сильно відрізняються один від одного за специфічністю дії, розчинності, оптимуму рН та іншим властивостям. Рекомбінантна Ліпаза РВ500 має мікробіологічне походження, отримана з Thermus thermophilus та виробляється в E. coli.

Обмінні процеси в адипоциті – складний багаторівневий процес, регуляція якого відбувається за участю багатьох біологічно активних речовин: гормонів (адреналін, глюкагон, соматотропін, інсулін та ін), простогландинів, ліпотропінів, ферментів та ін. Головна перевага Ліпази PB500 – відсутність що пояснює її сильнодіючу ліполітичну активність та відсутність побічних ефектів. Ліпаза PB500 зменшує обсяг адипоцитів за рахунок розщеплення тригліцеридів до гліцеролу та вільних жирних кислот, мобілізує локалізований жир, але при цьому сам адипоцит не руйнується. Тобто Ліпаза PB500 має максимально фізіологічну, м'яку, але, в той же час, дуже ефективну дію.

Ферментні препарати PBSerum на основі ліпази представлені у 2-х формах – для мезотерапії (SLIM+) та для зовнішнього застосування (SLIM). Препарати для зовнішнього застосування поєднують з апаратними методиками (електропорація, ультрафонофорез, радіочастотний ліфтинг та ін) або мезоролером. Застосування апаратних методик збільшує дію процедури у кілька разів.

Клінічні випробування, проведені в умовах in vitro та in vivo, підтвердили ефективність застосування препаратів. Дослідження показали суттєве підвищення метаболічної активності та посилення процесів ліполізу в адипоциті, що пояснює значне зменшення обсягів тіла у пацієнтів, які пройшли курс ферментотерапії.

При зовнішньому застосуванні результати (зменшення рівня локалізованого жиру) помітні вже після 4 застосувань і дуже значні після 8. Суб'єктивна оцінка показала виражене поліпшення стану шкіри у 100% випадків.

При мезотерапевтичному використанні результати можна спостерігати вже після першого сеансу, особливо якщо в області застосування немає вираженого набряку та фіброзу тканин.

ТРІАДА - Система взаємодоповнюючих препаратів Має унікальну універсальність, що дозволяє застосовувати її при різних показаннях. Щоб значно підвищити ефективність дії препаратів РВSerum, компанія рекомендує використовувати продукцію комплексно, поєднуючи 3 ферменти: Ліпазу, Коллагеназу та Гіалуронідазу, що мають різні точки застосування. Це особливо важливо в тих випадках, коли необхідно впливати одночасно на кілька ланок патогенетичного ланцюжка. Ліпаза каталізує розщеплення жирів, колагеназа розщеплює волокна колагену у фіброзних перегородках та форсує виробництво нового колагену, гіалуронідаза має потужний дренажний ефект. Комбінація ферментів дозволяє досягати стійкого та тривалого естетичного результату.

Щоб купити "ТРІАДУ" PBSerum, перейдіть сюди.

КОЛАГЕНАЗА

Колагеназа відноситься до найбільш потужних протеолітичних ферментів зі специфічною дією на колагенові волокна - основного структурного елемента сполучної тканини. Колагенази є єдиними ферментами, здатними специфічно розпізнавати нативний колаген та гідролізувати його.

Рекомбінантна Колагеназа G/H РВ220 – це ферментативний комплекс колагеназ G та H мікробіологічного походження. Отримана з Clostridium histolyticum, зроблена в E. coli. Головна перевага Колагенази G/H РВ220 – спільне використання 2-х видів колагеназ (G та H) у певній пропорції, що показує виражений синергетичний ефект. Колагеназа G/H РВ220 демонструє високу ефективність при низьких концентраціях.Основні ефекти ферменту Колагеназа G/H РВ220:

  • Глибокий гідроліз патологічного колагену Руйнує деформовані волокна колагену аж для повного його розчинення, ефективно розпушує фіброзні мікровузли та мікромодулі.
  • Специфіка. Виявляючи високу специфічність дії, гідролізує колаген та не діє на інші субстрати: не впливає на непошкоджений епітелій, жирову та м'язові тканини.
  • Неоколагенез. Стимулює синтез нового колагену, відновлюючи каркас дерми.

У косметології Колагеназу застосовують для корекції рубців (атрофічних, гіпертрофічних, келоїдних, рубців постакне, стрій), при фіброзних ускладненнях, включаючи посттравматичні та постхірургічні фібрози, при ускладненнях після естетичних операцій (ліпосакцій, ліпофіллінгу). терапії фіброзного целюліту, при підготовці до інвазивних процедур, при стимулюванні регенеративних процесів шкіри та профілактики утворення зморшок.

Ферментні препарати PBSerum на основі колагенази представлені у 2-х формах – для мезотерапії (SMOOTH+) та для зовнішнього застосування у вигляді трансдермальної мікроемульсії (SMOOTH). Препарати для зовнішнього застосування поєднуються з апаратними методиками (вакуумно-роліковий масаж, електропорація, ультрафонофорез, радіочастотний ліфтинг, кавітація). Застосування апаратних методик збільшує дію процедури у кілька разів.

Клінічні випробування, проведені в умовах in vitro та in vivo, підтвердили, що мікроемульсійна формула на основі Колагенази G/H РВ220 має високу фібролітичну здатність, зменшує фібросклероз, і таким чином апельсинову кірку. Сильний ефект, що згладжує, спостерігався в 89% випадків після 8 сеансів.

ГІАЛУРОНІДАЗА

Гіалуронідаза – фермент, що розщеплює протеоглікани та гіалуронову кислоту до низькомолекулярних фрагментів. Рекомбінантна гіалуронідаза РВ3000 з активністю 1500 МО має мікробіологічне походження і виробляється біотехнологічним шляхом.

Рекомбінантна гіалуронідаза РВ3000 усуває надмірну кількість полісахаридів, які відповідають за накопичення рідини, надає потужний дренажний ефект. Знижує осмотичний тиск, зменшує набряклість тканин. Зменшує в'язкість гіалуронової кислоти, полегшує дифузію рідин у міжтканинному просторі («фактор поширення»). Збільшує проникність тканин, покращує їх трофіку, сприяє розсмоктуванню гематом, підвищує еластичність рубцовоизмененных ділянок. Дія гіалуронідази має оборотний характер: при зменшенні її концентрації в'язкість гіалуронової кислоти відновлюється.

У косметології гіалуронідазу застосовують при набряклості та в'ялості, у тому числі для зменшення посттравматичного набряку, для підвищення еластичності та гладкості шкірних покривів, для профілактики вікових змін, при набряковому целюліті, для активного транспорту компонентів, що діють, в глибокі шари епідермісу.

Корекція ускладнень після введення філерів

Гіалуронідаза є єдиним антидотом гіалуронової кислоти. Цим пояснюється успішне застосування гіалуронідази в терапії небажаних явищ та ускладнень ін'єкційної пластики. При цьому тимчасовий проміжок між введенням ГК та ін'єкцією гіалуронідази не є важливим. Гіалуронідаза здатна зруйнувати ГК навіть після кількох років її перебування в організмі.

Побічні ефекти від застосування філерів на основі ГК пов'язані з гіперкорекцією, міграцією матеріалу, ефектом Тіндаля, інфікуванням та утворенням гранульом, місцевим некрозом внаслідок емболії/компресії судин. Фермент гіалуронідазу має вузьку специфічність, діє на полісахариди та не впливає на силікони, колаген, гідроксиапатиту кальцію, полімолочну кислоту та ін.

Ферментні препарати PBSerum на основі гіалуронідази представлені в 2-х формах – для мезотерапії (DRAIN+) та для зовнішнього застосування у вигляді трансдермальної мікроемульсії (DRAIN). Препарати для зовнішнього застосування поєднуються з апаратними методиками (вакуумно-роліковий масаж, електропорація, ультрафонофорез, радіочастотний ліфтинг, кавітація).

Клінічні випробування, проведені в умовах in vitro та in vivo, підтвердили, що мікроемульсійна формула на основі Гіалуронідази РВ3000 має виражений дренажний ефект. Усуває надлишковий вміст застійної рідини, значно знижує набряклість, зменшує целюліт, змінює силует.