ФЕРМЕНТНА ТЕРАПІЯ НАБРЯКОВОГО ЦЕЛЮЛИТУ

Потужний дренажний ефект ферменту гіалуронідази призводить до зменшення рівня накопичення рідини. Результати досліджень.

PBSerum DRAIN ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ INVITRO І INVIVO ДРЕНАЖНИЙ ЕФЕКТ І СХУДЕННЯ

Автори: Сара Родрігез та Ірен Зальдівар Дослідницькі лабораторії ZURKO - www.zurkoresearch.com

ВВЕДЕННЯ ТА МЕТА

Целюліт - це накопичення жирової тканини в деяких частинах тіла, що призводить до утворення жирових вузликів. Якщо бути точнішим, целюліт – це суміш жирової тканини, невпорядкованих колагенових волокон і надмірного накопичення полісахаридів. Метою даного дослідження було продемонструвати, що ексклюзивна формула на підставі Гіалуронідази PB3000 (HYALPB3000) має потужний дренажний ефект та зменшення рівня накопичення рідини. Гіалуронідаза PB3000 діє шляхом усунення надмірного скупчення полісахаридів, які відповідають за накопичення рідини.

МАТЕРІАЛИ Й МЕТОДИ

Досліджуваний продукт надходив у флаконах, що містять 20 мл мікроемульсії. Особлива формула забезпечує стабільність ферменту і уможливлює проникнення активної речовини в глибокі шари шкірної тканини. Клінічне дослідження проводилося за участю 10 жінок-волонтерів віком від 18 до 70 років, 2 рази на тиждень протягом 4 тижнів. PBSerum DRAIN наносився шляхом ручного втирання засобу масажними рухами у праве стегно. При цьому ліве стегно виступало як контроль. Параметрами оцінки були: вимірювання кола стегна перед першим та п'ятим сеансом, а також після восьмого, та візуальна оцінка оброблюваної зони перед першою процедурою та після останньої. Паралельно досліджувалися також безпека та шкірна сумісність засобу.

РЕЗУЛЬТАТЫ IN-VITRO ИССЛЕДОВАНИЕ

Щоб оцінити рівень проникнення HYALPB3000, проводилося дослідження шкірного проникнення за допомогою дифузійної системи клітин Франса, з використанням 0,22 мкм порової мембрани діаметром 13 мм та еквіваленту екстракту рогівки. В результаті було встановлено, що через 19 годин після нанесення продукт повністю абсорбувався у глибокі шари шкіри (Мал.1)

INVIVO ДОСЛІДЖЕННЯ ТА ОЦІНКА ДРЕНАЖНОГО ЭФЕКТУ

Дренажний ефект та схуднення оцінювалися шляхом вимірювання кола оброблюваної зони. Через 4 тижні застосування спостерігалося, що розміри кола зменшилися в середньому на 2,2 см (мал.2), а в деяких випадках зменшення досягало 11 см (мал.3). Реакція була позитивною, і значні зміни були показані у 60% випадків.

Ми спостерігали високу варіабельність. У більшості випадків реакція була гарною, із середнім зменшенням кола на 2,2 см. В окремих випадках цей показник коливався в межах між 6 та 11 см під час лікування. Мал 3. Індивідуальні зменшення кола

СХУДНЕННЯ ТА ЗМЕНШУВАЛЬНИЙ ЕФЕКТ. ВІЗУАЛЬНА ОЦІНКА

Команда фахівців проводила візуальну оцінку, яка відображала значне зменшення рівня накопичення рідини та жиру (Мал.4). Блакитна лінія вказує на відповідний згин стегна учасниці. Як бачимо, існує значна зміна стану до лікування і після лікування. Малюнок 4. Схуднення та зменшуючий ефект. Візуальна оцінка.

КЛІНІЧНА ОЦІНКА БЕЗПЕКИ

Дослідження безпеки показали хорошу сумісність зі шкірою, відсутність побічних ефектів та хорошу суб'єктивну переносимість.

ВИСНОВОК

Середнє зменшення кола стегна на 2,2 см. Індивідуальне зменшення кола стегон до 11 см. Значне покращення зовнішнього вигляду целюліту та утримування рідини.